08/02/2023

Noclegi pracownicze

Szukasz noclegów w Płocku dla dużej grupy pracowników?

Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą O.W. ZACISZE BIS.

Numer telefonu kontaktowego: +48 572 127 771

Od 2017 roku nieprzerwanie współpracujemy z organizatorami różnego rodzaju obozów oraz kolonii dla młodzieży. Infrastrukutra ośrodka jest w stanie pomieścić jednocześnie aż od 250 do 450 osób, zapewniając przy tym naprawdę komfortowe warunki.

OD 250 DO 450
MIEJSC NOCELGOWYCH

Nasza lokalizacja

O.W. ZACISZE BIS znajduje się w miejscowości Koszelówka, która z kolei znajduje się w niedalekiej odległości od Płocka. Przykładowy czas dojazdu do Petrochemii ORLEN to niecałe 30 minut autem. 

Dieta

Nasz ośrodek posiada 25 letnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków zarówno dla grup zorganizowanych, jak i diet dla klietów indywidualnych. Na obiekcie znajdują się jadalnie przystosowane do ugoszczenia maksymalnego obłożenia ośrodka.

Infrastruktura

Sam ośrodek znajduje się malowniczym lesie, dzieląc przy tym linię brzegową z największym jeziorem na mazowszu. Ośrodek posiada własną plażę z pomostem oraz dmuchanym torem przeszkód na wodzie. Wewnątrz resortu znajdują się prywatne boiska do użytku naszych gości.

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić bezpieczeństwo naszych gości, na terenie całego ośrodka rozmieszczony jest monitoring najwyższej jakości. Ponadto nasze budynki spełniają wszystkie standardy dotyczące ochrony przeciwpożarowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem szczegółowej oferty, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu

+48 572 127 771